Niezapomniane wakacje na Seszelach w niskiej cenie!

Pamiętacie opis naszej podróży na Seszele? Według nas Seszele to synonim raju. Cudowne plaże, kokosy, piękny podwodny świat oraz wspaniali ludzie to powód, dla którego warto odwiedzić ten cudowny afrykański zakątek. Teraz pojawiła się znakomita okazja ku temu.

Linie Air Berlin we współpracy z arabskimi liniami Etihad uruchomiły promocję, w której bilety na Seszele z Berlina można kupić już za 2140 zł. To bardzo dobra cena jak na ten rejon świata.

Szczegóły:

Bilety w promocji można kupić na stronie airberlin.com oraz na wielu stronach pośredniczących. Poniższy screen pochodzi z serwisu Tripsta, ale trochę kombinując można zejść nawet do równych 2100zł.

My podczas naszych podróży zawsze staramy się wykorzystywać wolne dni do maksimum. Poniższy termin jest przykładowy (bilety są dostępne na kwiecień, maj i czerwiec). Plusem jest to, że oszczędzamy jeden dzień urlopu – 26 maja jest ustawowo wolny z racji święta Bożego Ciała.

Seszele

Do Berlina bardzo łatwo jest dostać się z Warszawy Polskim Busem, Lux Expressem lub pociągiem. Najkorzystniej wypada oferta Lux Expressu. Dodatkowo jest ona bardzo dobrze skomunikowana czasowo:

Lux_express_WAW-Berlin

 

Lux_express_Berlin-WAW

Jak widać bilety z Warszawy na Seszele można już mieć za 2210 zł :).

Przykładowy nocleg w okolicy Baie Lazare:

https://www.airbnb.pl/rooms/1517350?guests=2&s=N2LlUjvu&check_in=2016-05-24&check_out=2016-06-01

Nocleg_Seszele

Dodatkowo korzystając z tego linka polecającego zyskacie zniżkę na nocleg w wysokości 77zł 🙂

Link –> Kod zniżkowy

Baie Lazare:

DSC_0015

DSC_0018

Licząc bilety lotnicze + nocleg można mieć 8 dniowy pobyt na Seszelach za około 2900 zł! Do tego należy doliczyć koszty wyżywienia 🙂

Jeżeli nie jesteście pewnie tego miejsca to sprawdźcie naszą relację :).

http://www.seetheworld.pl/wizyta-w-raju-seszele-2013-cz-3-rajskie-plaze-seszeli/

4 odpowiedzi do artykułu “Niezapomniane wakacje na Seszelach w niskiej cenie!