Wizyta w ojczyźnie Boba Marleya w świetnej cenie! Również podczas Świąt!

Znaleźliśmy dla Was prawdziwy hit – podróż na pełną luzu, rajską Jamajkę w świetnej cenie! Jeżeli macie ochotę na podróż życia, a dodatkowo chcecie uniknąć naszej zimy i podładować akumulatory na słonecznej Jamajce to powinniście skorzystać z tej propozycji :).

W cenie są bardzo wygodne przeloty z Warszawy. Co ważne cena zawiera również bagaż rejestrowany :). Rezerwacji biletów możecie dokonać na tui.pl w dziale bilety czarterowe:

jamajka

Co ciekawe możliwy jest wylot również obejmujący Święta Bożego Narodzenia! My nie lubimy opuszczać Naszych Świąt, ale jeżeli chcecie uciec od świątecznego zgiełku to tym bardziej cena ta jest hitowa i na tym okresie się skupimy – 22.12.2016 – 29.12.2016. 

Jeżeli nie jesteście przekonani do opuszczenia Świąt w rodzinnym gronie to macie do dyspozycji mnóstwo innych terminów, aż do marca 2017!

Propozycja dobrze ocenianego noclegu:

https://www.airbnb.pl/rooms/8591388?checkin=22-12-2016&checkout=30-12-2016&guests=2&s=mD-xu6pY

jamajka_airbnb

Dodatkowo właściciel oferuje transport z lotniska za 25 USD, myślę że można to taniej zorganizować, ale jest to opcja dla wygodnych :).

Jeżeli skorzystacie z poniższego linka polecającego to cena noclegu obniży się o kolejne 85zl!

Link: www.airbnb.pl/c/molszewski5

Licząc koszt przelotu, noclegu i transportu z lotniska dla dwóch osób można mieć wakacje życia już za niecałe 3000 zł + koszt wyżywienia, który jest dość subiektywny :).

Na miejscu jedno jest pewne – luz, reggae, piękne plaże i wspaniali ludzie.

Jeżeli nie jesteście przekonani do karaibskich klimatów to polecam naszą relację m.in. z plaż na Barbadosie, od których pewnie te jamajskie niewiele odbiegają 🙂

Relax. You’re in Barbados! Wakacje na Karaibach cz.3 – Plaże na Barbadosie